W teatrze

11 maja 2015 w Teatrze Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku odbyły się warsztaty teatralne zorganizowane dla zwycięzców Konkursu Teatralnego w Języku Angielskim 'It's Theatre Time'. W zajęciach uczestniczyło 10 uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 43 w Białymstoku i opiekun, pani Karolina Onofryjuk. Warsztaty były prowadzone przez p. Monikę Banię, specjalistę do spraw edukacji teatralnej w Teatrze Dramatycznym.

Uczniowie w ramach warsztatów zwiedzili teatr, poznali kulisy teatru, mieli możliwość przymierzenia różnych kostiumów teatralnych, pracowali w grupach warsztatowych. Warsztaty były jedną z nagród przewidzianych w konkursie i cieszyły się ogromnym zainteresowaniem uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 43 oraz p. Karoliny Onofryjuk.